Wczytywanie...
2024-01-24

Twój zakres obowiązków

  • ustawianie / programowanie maszyn CNC – centra obróbcze / Chiron, SW, Okuma
  • nadzór oraz kontrola bieżącej produkcji
  • analiza / usprawnianie / optymalizacja procesów
  • utrzymywanie narzędzi / oprzyrządowania / urządzeń / maszyn w należytym stanie
  • zarządzanie / kontrola / monitoring oraz instruowanie / szkolenie operatorów w podległym obszarze

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane; doświadczenie w pracy na wydziale obróbki mechanicznej (produkcja seryjna) z maszynami CNC
  • mile widziana: umiejętność ustawiania / programowania maszyn
  • znajomość / umiejętność posługiwania się środkami kontrolno-pomiarowymi

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat – praca zmianowa (system 4-brygadowy)
  • wynagrodzenie: podstawa + dodatek funkcyjny + premia za przepracowanie grafiku
  • dodatek za zmianę nocną (20% od stawki godzinowej)
  • indywidualny plan wdrożenia
  • mentora, który Cię wdroży w pierwszych tygodniach pracy
  • kafeterię MyBenefit
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża
Produkcja
Liczba pracowników
1000
Założone w
1954
Miasto
Ruda Śląska