Wczytywanie...
2024-01-08

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zapewnienie ciągłości, poprawności i bezpieczeństwa funkcjonowania parku maszynowego
  • Wykonywanie bieżących oraz okresowych przeglądów, napraw, konserwacji maszyn i urządzeń
  • Samodzielne usuwanie awarii oraz współpraca z firmami serwisującymi i naprawczymi
  • Analiza przyczyn i skutków awarii
  • Sporządzanie zapotrzebowania na części zamienne lub inne potrzebne materiały oraz ich zakup
  • Planowanie i realizacja zaopatrzenia dla celów utrzymania ruchu
  • Wykonywanie bieżącej konserwacji budynków, ich konstrukcji i otoczenia (malowanie, odśnieżanie, sprzątanie itp.)
  • Przyjmowanie i załatwianie wszelkiego rodzaju reklamacji, usterek, drobnych napraw z poszczególnych komórek zakładu
  • Odpowiedzialność za przeglądy gwarancyjne, pogwarancyjne budynku, instalacji, urządzeń w zakresach przewidzianych przepisami prawa lub/i gwarancji
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej infrastruktury, maszyn, urządzeń itp.
  • Raportowanie, rejestracja w systemie CMMS awarii, napraw i konserwacji parku maszynowego
  • Szkolenie operatorów maszyn z obsługi i konserwacji parku maszynowego

WYMAGANIA

  • Wykształcenie techniczne: mechatronik, automatyk, elektronik, elektryk, elektromechanik
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w służbach utrzymania ruchu
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • Mile widziane posiadanie uprawnień SEP do 1 kV
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY

  • Pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
  • Pakiet benefitów, w tym: prywatną opiekę medyczną
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
ICB Pharma
Branża
Laboratoria
Liczba pracowników
200
Założone w
2000
Miasto
Jaworzno