Wczytywanie...
2024-01-25

Opis stanowiska:

  • wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności funkcjonowania logistyki transportowej,
  • optymalizacja kosztów transportu, a w szczególności weryfikacja tras i kosztów,
  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących transportu,
  • ścisła współpraca z zespołem ds. logistyki, spedycji i innymi działami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale logistyki transportowej,
  • sumienność i dokładność w działaniu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania,
  • kompleksowy proces wdrożenia do struktur organizacyjnych,
  • dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • program rekomendacji pracowników,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • dofinansowanie do benefitów sportowych,
  • parking dla pracowników.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Hurtap S.A.
Branża
Hurtownie
Liczba pracowników
1500
Założone w
2009
Miasto
Łęczyca