Wczytywanie...
2024-01-12

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji technicznej i przetargowej,
  • Dobór optymalnych rozwiązań dla klientów,
  • Opracowywanie kalkulacji cenowych i przygotowywanie ofert,
  • Optymalizacja kosztowa oraz zakresowa,
  • Przygotowywanie zapytań i zbieranie ofert od dostawców,
  • Udział w realizacji projektów,
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość pakietu Office (Excel, Word, Outlook, Teams),
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu, komunikatywnym (mile widziany niemiecki),
  • Zdolność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy Kat. B.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę – pełny etat,
  • Praca stacjonarna – 7:30-15:30,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy wymagane do wykonywania wyżej wymienionych zadań.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża
Produkcja
Liczba pracowników
100
Założone w
2011
Miasto
Piekary Śląskie