Wczytywanie...
2024-01-01

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie konstrukcji stalowych wg dokumentacji technicznej (metoda MIG/MAG),
  • zapewnianie jakości zgodnej z dokumentacją techniczną,
  • zapewnianie terminowej realizacji prac spawalniczych,
  • dbanie o sprzęt spawalniczy,

  WYMAGAMY:

  • minimum roku doświadczenia w spawaniu metodą MIG/MAG,
  • aktualnych uprawnień spawalniczych,
  • dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • umiejętności spawania spoin czołowych
  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
  • umiejętności posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym (suwmiarka, spoinomierz),
  • dokładności, samodzielności, odpowiedzialności.

MILE WIDZIANE:

  • uprawnienia na wózki widłowe i suwnice
  • umiejętność składania konstrukcji na podstawie rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę w prężnie rozwijającej się  firmie o rodzinnych tradycjach,
  • możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
SOR-DREW S.A.
Branża
Produkcja
Liczba pracowników
250
Założone w
1992
Miasto
Świętochłowice