Wczytywanie...
2024-01-28
Opis stanowiska
  • Zakres obowiązków:
  • Samodzielne opracowywanie projektów: – budowlanych; – podstawowych; – koncepcyjnych; – wykonawczych; – powykonawczych zakresu branży teletechnicznej: – Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu – Systemów Kontroli Dostępu – Systemów Telewizji Dozorowej – Dźwiękowego Systemu Ostrzegawczego – Okablowania strukturalnego i światłowodowego – Instalacji Telefonicznych – Kanalizacji Telekomunikacyjnej oraz wykonywanie prac okołoprojektowych
  • Praca na planie zagospodarowania terenu
  • Dbałość o sprawny przepływ informacji w ramach realizacji projektów
  • Przygotowywanie dokumentacji zgodnie z umową
  • Uzgadnianie danych technicznych w tym wybór najkorzystniejszych rozwiązań do realizacji projektu
  • Uczestnictwo i reprezentowanie firmy w naradach i spotkaniach koordynacyjnych oraz delegacjach służbowych
  • Ocena i weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Współpraca między branżowa oraz z podwykonawcami
  • Koordynacja i nadzorowanie prac asystentów i podwykonawców
  • Współpraca z kontrahentami, firmami wykonawczymi i dostawcami urządzeń
Wymagania
  • Oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek: Telekomunikacja, Elektrotechnika lub pokrewne
  • Doświadczenie w branży teletechnicznej
  • Znajomość branżowych aktów prawnych, norm, wytycznych, standardów projektowych
  • Zaangażowanie, samodzielność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Chęć nauki i rozwoju w zakresie pozostałych systemów teletechnicznych
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • Umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole
  • Znajomość programów: Pakiet MS Office, AutoCad
  • Znajomość języka angielskiego – dobra
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane:
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności telekomunikacyjnej, bez ograniczeń
  • Poświadczenie bezpieczeństwa
  • Licencja pracownika zabezpieczenia – drugiego stopnia
  • Znajomość programu: MicroStation, Modelowanie 3D, MS Project
  • Uprawnienia SEP – D i E
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Energoprojekt – Katowice S.A.
Branża
Energetyka
Liczba pracowników
350
Założone w
1949
Miasto
Katowice