Wczytywanie...
2024-01-09

Praca zdalna do 100%

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i rozwój aplikacji mobilnej Velobank,
  • rozbudowa i modyfikacja istniejących funkcjonalności,
  • pracę w zespole projektowym w metodyce Scrum,

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min.2-3 lata,
  • wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego,
  • bardzo dobrej znajomości Kotlin oraz Java,
  • dobrej znajomości Kotlin Coroutines oraz Gradle,
  • praktycznej znajomości systemu kontroli wersji GIT,
  • umiejętności pisania Testów,
  • dobrej znajomości RestAPI,
  • dobrej znajomości SDK,
  • wykształcenia wyższego Informatycznego lub pokrewnego,
  • umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • gotowości podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin.

Mile widziane

  • znajomość Kotlin Multi Platform i JetPackCompose.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • kwartalny system premiowy,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej w sieci Medicover,
  • dostęp do karty Multisport,
  • pracę w formie hybrydowej.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • szkolenia wewnętrzne
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
VeloBank S.A.
Branża
Finanse
Liczba pracowników
1000
Założone w
2022
Miasto
Warszawa