Wczytywanie...
2024-01-29
Twój zakres obowiązków
  • składanie palet z wyrobem gotowym do klienta zgodnie z zamówieniami,
  • kontrola zgodności  towaru z zamówieniem,
  • dbanie o zachowanie czystości na stanowisku pracy.
Nasze wymagania
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym wg harmonogramu,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • z zaangażowaniem oraz konsekwencją realizacja powierzonych zadań.
To oferujemy
  • zadania, pozwalające poszerzyć kwalifikacje,
  • w pełni automatyczny dojazd towaru do złożenia zamówienia,
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia pracy w najbardziej zaawansowanym technologicznie magazynie w Europie,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy (w kierunku operatora wózków widłowych),
  • długą listę benefitów pozapłacowych takich jak: opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny, dofinansowanie do nauki, studiów czy kursów specjalistycznych, bony i paczki świąteczne, wyprawki dla dzieci Pracowników: noworodków i pierwszoklasistów.
Branża
Produkcja
Liczba pracowników
240
Założone w
1990
Miasto
Wadowice