Wczytywanie...
2024-01-08

Twój zakres obowiązków

  • terminowa realizacja przyjętego planu produkcyjnego,
  • rozwój, poprzez naukę na poszczególnych modułach maszyny,
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • przestrzeganie przyjętych norm jakościowych ,
  • przestrzeganie właściwych norm generowanego odpadu podczas procesu,
  • doskonalenie w zakresie technologii produkcji tektur wielowarstwowych,
  • nadzór i zapewnienie właściwego stanu technicznego powierzonej maszyny,
  • bieżące raportowanie wykonanych operacji w systemie informatycznym,
  • konserwacja powierzonej maszyny.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • zaangażowanie,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności,
  • gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • otwartą i przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju poprzez specjalistyczne szkolenia i kursy,
  • system nagród miesięcznych,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • program MultiLife,
  • kartę sportową MultiSport,
  • świadczenia socjalne (dofinansowanie do świąt),
  • program rekomendacji dla pracowników. Poleć bliską osobę lub znajomego, aby dołączył do naszego zespołu i zyskaj 1 500 zł brutto,
  • możliwość udziału w wolontariacie pracowniczym na rzecz lokalnej społeczności.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
JassBoard
Branża
Produkcja
Liczba pracowników
330
Założone w
2005
Miasto
Dąbrowa Górnicza