Wczytywanie...
2024-01-24

Twój zakres obowiązków

  • Montaż materiału na specjalnych uchwytach na maszynie CNC
  • Ręczna obróbka części za pomocą specjalnych narzędzi
  • Samodzielna ocena wyrobów pod kątem ich jakości
  • Pakowanie gotowych wyrobów do wysyłki dla klienta
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym na 3 zmiany
  • Motywacja do pracy
  • Zdolności manualne

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy
  • Wynagrodzenie na okresie próbnym 23,40 zł/h brutto a po okresie próbnym podwyższenie stawki godzinowej
  • Dodatek 600 zł brutto za pracę w systemie zmianowym
  • Przejrzysty system premiowy do 500 zł brutto miesięcznie
  • Jednorazową premię 1.000 zł brutto za przepracowanie 6 miesięcy
  • Mentora, który Cię wdroży
  • Kafeterię MyBenefit
  • Dofinasowanie karty sportowej MultiSport
  • Dofinasowanie szkoleń oraz kursów
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Ubezpieczenie na życie
  • Parking dla pracowników
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża
Produkcja
Liczba pracowników
1000
Założone w
1954
Miasto
Ruda Śląska