Wczytywanie...
2024-01-29
Twój zakres obowiązków
  • diagnozowanie, naprawa i konserwacja urządzeń chłodniczych,
  • wykonywanie regularnych przeglądów i konserwacji,
  • identyfikowanie i usuwanie usterek oraz awarii.
Nasze wymagania
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowana mechanika)
  • doświadczenie w obszarze naprawy i konserwacji urządzeń chłodniczych,
  • umiejętność czytania schematów technicznych i diagnozowania usterek,
  • umiejętność samodzielnej pracy oraz w zespole.

Mile widziane: doświadczenie przy serwisowaniu urządzeń chłodniczych, oraz posiadanie certyfikatu F-gaz.

To oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość pracy z nowoczesną technologią,
  • zadania pozwalające poszerzać umiejętności i kwalifikacje,
  • uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i innowacyjnych projektach,
  • SmartLunch- ciepły posiłek już od 1zł,
  • paczki na święta,
  • kartę MultiSport,
  • prywatną opiekę LUXMED,
  • premię świąteczną,
  • działania dedykowane dla rodziny np. wyprawka dla pierwszoklasisty.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża
Produkcja
Liczba pracowników
240
Założone w
1990
Miasto
Wadowice