Wczytywanie...
2024-01-08
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przyjmowanie towaru w magazynie
  • Przygotowywanie i wydawanie zamówień dla klientów
  • Dokonywanie załadunku i rozładunku towarów
  • Utrzymanie magazynu i jego wyposażenia w dobrym stanie technicznym
NASZE WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe/średnie
  • Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu pracy na magazynie
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych i wymianie butli gazowych oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
OFERTA
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Karta lunchowa (300 zł/msc)
  • Grupowe ubezpieczenie na życie (pakiet podstawowy opłacany przez pracodawcę)
  • Prywatna opieka medyczna Medicover (opłacana przez pracodawcę)
  • Praca w zgranym zespole
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Saint Gobain
Branża
Produkcja
Liczba pracowników
168000
Założone w
1667
Miasto
Warszawa