Wczytywanie...
2024-01-08

Twój zakres obowiązków

  • załadunek towaru,
  • odbiór wyrobu gotowego z linii,
  • udział w sprawnym funkcjonowaniu magazynu,
  • obsługa systemu magazynowego,
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej,
  • realizacja harmonogramu załadunków.

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózek widłowy UDT,
  • doświadczenia w pracy jako operator wózka widłowego,
  • pełnego zaangażowania i motywacji do pracy,
  • chęci do pracy w systemie 3 zmianowym.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • otwartą i przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju poprzez specjalistyczne szkolenia i kursy,
  • system nagród miesięcznych,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kartę sportową MultiSport,
  • program MultiLife,
  • świadczenia socjalne (dofinansowanie do świąt),
  • program rekomendacji dla pracowników. Poleć bliską osobę lub znajomego, aby dołączył do naszego zespołu i zyskaj 1 500 zł brutto,
  • możliwość udziału w wolontariacie pracowniczym na rzecz lokalnej społeczności.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
JassBoard
Branża
Produkcja
Liczba pracowników
330
Założone w
2005
Miasto
Dąbrowa Górnicza