Wczytywanie...
2024-01-08
JAKIE SĄ WYZWANIA/ZADANIA NA STANOWISKU:
  • Rozlokowanie przyjętych materiałów w magazynie ze wskazaniem lokalizacji
  • Kontrolowanie zgodności stanów magazynowych
  • Realizacja wysyłek materiałów do klienta
  • Kompletacja towaru zgodnie z dokumentami magazynowymi.
JAKICH KOMPETENCJI SZUKAMY:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • Dokładność oraz odpowiedzialność.
MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Czynne uprawnienia na wózek widłowy wydane przez UDT.
CO OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe od 4000 do 5000 zł brutto – (uzależnione od posiadanych uprawnień i umiejętności) oraz premia za wyniki (miesięczna)
  • Dodatek do pracy w godzinach nocnych
  • 20-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy
  • Benefity z możliwością włączenia członków rodziny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, zniżka na części samochodowe, system kafeteryjny
  • Dofinansowanie posiłków oraz do wypoczynku
  • Gratyfikację finansową za polecenie pracownika
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Moto Profil
Branża
Hurtownie
Liczba pracowników
100
Założone w
1993
Miasto
Chorzów