Wczytywanie...
2024-01-29
Twój zakres obowiązków
  • bieżące utrzymanie i rozwój modułu SAP MM (gospodarka magazynowa)
  • wsparcie rozwoju systemu przy współpracy z innymi działami w firmie
  • udział w tworzeniu koncepcji rozwoju systemu
  • udział w projektach z obszaru wdrożeń, aktualizacji, migracji oprogramowania SAP
Nasze wymagania
  • znajomość modułu SAP MM oraz procesów magazynowych
  • doświadczenie w pracy z modułem MM
  • wykształcenie wyższe (najlepiej techniczne)
  • współpraca z biznesem i tłumaczenie wymagań na rozwiązania w systemie SAP
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dodatkowym atutem będzie znajomość SAP EWM
To oferujemy
  • pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • możliwość zdobywania doświadczeń podczas realizacji złożonych projektów wdrożeniowych
  • pracę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • program szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie dla siebie i członków rodziny, zajęcia językowe i inne
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża
Produkcja
Liczba pracowników
240
Założone w
1990
Miasto
Wadowice