Wczytywanie...
2024-01-29
ZADANIA

Identyfikowanie zakresu prac dla przemysłowych systemów automatyki

Projektowanie systemów automatyki w oparciu o normy i wymagania Klienta

Tworzenie specyfikacji do zakupu komponentów systemów automatyki

Tworzenie list IO

Projektowanie logiki oraz sekwencji sterowania

Tworzenie i sprawdzanie dokumentacji projektowej

Udział w testach FAT urządzeń pomiarowych/systemów automatyki

Współpraca z innymi dyscyplinami w celu realizacji zadań projektowych

Współpraca z działami planowania i zakupów

Udział w procesie składania ofert

WYMAGANIA

Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B1)

Znajomość przemysłowych systemów automatyki

Znajomość typowej dokumentacji projektowej w zakresie automatyki

Umiejętność pracy w zespole specjalistów

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża
Inżynieria
Liczba pracowników
200
Założone w
2008
Miasto
Kraków