Wczytywanie...
2024-01-12

Opis stanowiska:

  • tworzenie planów i strategii sprzedażowej oraz nadzór nad ich realizacją
  • stymulowanie wyników sprzedaży
  • tworzenie zespołu – rekrutacja i szkolenia pracowników
  • motywowanie zespołu, nadzorowanie jego pracy
  • monitorowanie i analiza rynku
  • utrzymywanie i budowanie relacji na rynkach lokalnych
  • negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych
  • raportowanie bieżącej aktywności handlowej
  • współpraca z zarządem firmy
  • odpowiedzialność za zgodność działań handlowych z obowiązującym prawem
  • znajomość branży opakowań przemysłowych – warunek konieczny

Wymagania:

  • Znajomość pakietu Office (Excel, Word, Outlook),
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu komunikatywnym (mile widziany niemiecki),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy Kat. B.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę – pełny etat,
  • Praca stacjonarna lub hybrydowa
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy wymagane do wykonywania wyżej wymienionych zadań.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża
Produkcja
Liczba pracowników
100
Założone w
2011
Miasto
Piekary Śląskie