Wczytywanie...
2024-01-08

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę maszyn produkcyjnych.
  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony automatyki.
  • Przeprowadzanie zaplanowanej konserwacji zapobiegawczej w odniesieniu do całego wyposażenia obiektu.
  • Usuwanie awarii.
  • Diagnoza i usuwanie usterek i awarii w maszynach opartych na PLC.
  • Realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu.
  • Bieżące i planowe konserwacje urządzeń instalacyjnych i sieci utrzymania ruchu.
  • Naprawa i montaż maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy w dziale utrzymania ruchu – min. 3 lata.
  • Doświadczenie w diagnozie i usuwaniu usterek w maszynach opartych na PLC , a także programowaniu oraz programowaniu systemów napędowych.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Dyspozycyjność do pracy w zmianowym systemie czasu pracy. (3 zmiany)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (automatyka, robotyka, elektryka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne).
  • Uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.
  • Otwartą i przyjazną atmosferę.
  • Możliwość rozwoju poprzez specjalistyczne szkolenia i kursy.
  • System nagród miesięcznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Świadczenia socjalne (dofinansowanie do świąt).
  • Program rekomendacji dla pracowników. Poleć bliską osobę lub znajomego, aby dołączył do naszego zespołu i zyskaj 1 500 zł brutto.
  • Możliwość udziału w wolontariacie pracowniczym na rzecz lokalnej społeczności.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
JassBoard
Branża
Produkcja
Liczba pracowników
330
Założone w
2005
Miasto
Dąbrowa Górnicza