Wczytywanie...
2024-01-28
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Udział w opracowywaniu projektów pod kierownictwem wyznaczonych projektantów oraz wykonywanie prac okołoprojektowych,
  • Wspieranie organizacyjne projektantów,
  • Dbałość o sprawny przepływ informacji w ramach projektów,
  • Przygotowywanie dokumentacji zgodnie z umową.
Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe,
  • Znajomość programów: Pakiet MS Office, typu CAD,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Obowiązkowość, odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane: czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy

W EPK znajdziesz:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnym biurze projektowym z wielkimi tradycjami, czynne uczestnictwo w ciekawych i zróżnicowanych projektach we współpracy z największymi firmami wykonawczymi z Polski i Świata,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Pracę z najnowocześniejszym oprogramowaniem,
  • Zespół współpracowników, na których zawsze można liczyć, przyjazną atmosferę, wsparcie.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Energoprojekt – Katowice S.A.
Branża
Energetyka
Liczba pracowników
350
Założone w
1949
Miasto
Katowice