Wczytywanie...
2024-01-09

Praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie dużą infrastrukturą maszyn fizycznych i wirtualnych,
  • konfiguracja usług serwerowych (www, dns, bazy danych i inne),
  • monitoring systemów, diagnostykę i usuwanie problemów,
  • automatyzacja zadań administracyjnych,
  • projektowanie skalowalnych, wydajnych rozwiązań z uwzględnieniem HA,
  • współpraca z zespołami developerskimi w projektowaniu infrastruktury dla aplikacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w administracji systemami Linux (Redhat/Centos),
  • doświadczenie z wirtualizacją (KVM, oVirt, RHEV),
  • znajomość baz danych (Postgresql),
  • znajomość narzędzi automatyzujących zadania (np. Ansible),
  • umiejętność tworzenia skryptów (Bash/Python).

Mile widziane

  • znajomość procesów i narzędzi CI/CD (Jenkins),
  • doświadczenie w pracy z kontenerami (Docker & Kubernetes),
  • znajomość load balancingu (F5),
  • znajomość systemów kontroli wersji (git, svn),
  • znajomość narzędzi Foreman/Satellite.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • kwartalny system premiowy,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej w sieci Medicover,
  • dostęp do karty Multisport,
  • pracę w formie hybrydowej.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • szkolenia wewnętrzne
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
VeloBank S.A.
Branża
Finanse
Liczba pracowników
1000
Założone w
2022
Miasto
Warszawa