Wczytywanie...
2024-01-09

Praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości działania infrastruktury IT (Data Center, LAN, WAN),
  • utrzymanie usług sieciowych,
  • rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia serwisowe oraz udzielanie wsparcia technicznego,
  • projektowanie rozwiązań i realizacja wdrożeń z zakresu sieci LAN/WLAN/zabezpieczenia sieci.

Nasze wymagania

  • min. 2-3 lata doświadczenia w administrowaniu złożoną infrastrukturą sieciową (Data Center, LAN, WAN),
  • bardzo dobra znajomość sieci L2 (ethernet switching) oraz L3 (TCP/IP – Router, Firewall),
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu sieci LAN/WLAN,
  • dobra znajomość dynamicznych protokołów routingu,
  • dobra znajomość konfiguracji rozwiązań sieciowych producentów Juniper, Cisco, Extreme Networks, Ivanti, Palo Alto,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci,
  • dobra znajomość rozwiązań VPN (S2S, C2S),
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.

Mile widziane

  • Znajomość i obsługa loadbalancerów F5,
  • Certyfikaty potwierdzające znajomość technologii z zakresu sieci.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • kwartalny system premiowy,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej w sieci Medicover,
  • dostęp do karty Multisport,
  • pracę w formie hybrydowej.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • inicjatywy dobroczynne,
  • szkolenia wewnętrzne.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
VeloBank S.A.
Branża
Finanse
Liczba pracowników
1000
Założone w
2022
Miasto
Warszawa