Wczytywanie...

Stena Recycling

Warszawa

Stena Recycling

W Stena Recycling wspieramy transformację ku gospodarce o obiegu zamkniętym, aby tworzyć świat i społeczeństwo, w którym nic się nie marnuje. Zapewniamy niezawodny odbiór odpadów, innowacyjne usługi w zakresie ponownego ich wykorzystania i zaawansowany recykling na skalę przemysłową. Oferujemy również kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie zarządzania odpadami, które odgrywają kluczową rolę w przejściu na gospodarkę cyrkularną.

Za pomocą naszych zaawansowanych procesów recyklingu, przetwarzamy ogromne ilości złożonych odpadów w wysokiej jakości surowce wtórne, które można wykorzystać w produkcji zamiast naturalnych zasobów Ziemi. Surowce wtórne to materiały pochodzące z recyklingu, takie jak metale żelazne i nieżelazne, tworzywa sztuczne i papier, które mogą być wykorzystywane w produkcji nowych produktów.

Dzięki bezpiecznej, globalnej sieci odbiorców i partnerów, dostarczamy klientom na całym świecie wysokiej jakości surowce wtórne, produkty stalowe i stopy aluminium, zawsze oferując konkurencyjne ceny odpadów.

Nasze produkty i usługi tworzą rzeczywistą wartość, która przynosi korzyści naszym klientom, Państwa klientom, środowisku i naszej planecie.

Branża
Recykling
Liczba pracowników
3500
Założone w
1939
Miasto
Warszawa