Wczytywanie...

NGplast

Piekary Śląskie

NGplast

Firma NGplast Sp. z o.o. to wiodący producent opakowań przemysłowych na bazie płyt z tworzyw sztucznych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży opakowaniowej na rynku europejskim od 2011 roku. Tworzymy rozwiązania z dziedziny opakowań na indywidualne potrzeby klienta wykorzystując szeroką gamę tworzyw sztucznych.

Naszą specjalizacją jest produkcja opakowań przemysłowych z płyt komórkowych, pełnych oraz spienionych. Produkty występują w formie opakowań rotacyjnych, pudeł międzyoperacyjnych, wszelkiego typu przekładek, wkładów oraz separatorów.

Posiadamy pełne zaplecze techniczne pozwalające na wykrawanie, zgrzewanie, zszywanie, termoformowanie, frezowanie oraz drukowanie. Dodatkowym atutem jest doświadczony dział projektowy oraz zaplecze ploterów do masowej produkcji, jak również krótkich serii oraz wzorów.

Zdobyliśmy wielkie doświadczenie współpracując z markowymi producentami oraz dostarczając opakowania na potrzeby komponentów czołowych marek motoryzacyjnych. Stale rozwijamy technologię produkcji, wprowadzając unikalne i bardzo praktyczne rozwiązania. Znamy i rozumiemy branżę oraz problematykę branży opakowań przemysłowych. W opakowania zaopatrujemy Klientów z Polski oraz zagranicy. Ponad połowę produkcji stanowi eksport.

Zapraszamy do kontaktu – Ngplast Twój partner w opakowaniach.

Branża
Produkcja
Liczba pracowników
100
Założone w
2011
Miasto
Piekary Śląskie