Wczytywanie...

Moto Profil

Chorzów

Moto Profil

Moto-Profil to jeden z największych i najdłużej działających dystrybutorów części oraz akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Centralnej. Od 1993 roku jesteśmy importerem i przedstawicielem największych światowych producentów komponentów niezbędnych do serwisowania samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy także wyposażenie warsztatowe oraz nowoczesne rozwiązania informatyczne dla naszych partnerów. Poprzez sieć partnerów handlowych (hurtowni i sklepów motoryzacyjnych) docieramy do ponad 15 000 warsztatów samochodowych na terenie całego kraju.

Moto-Profil jest jednym z dwóch polskich przedstawicieli TEMOT International, międzynarodowej sieci zrzeszającej największych dystrybutorów części motoryzacyjnych na świecie. Aktywnie działamy także w ramach Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych (SDCM).

Jesteśmy twórcą marki ProfiAuto – największej w Polsce i jednej z największych w Europie Środkowo-Wschodniej sieci profesjonalnych hurtowni, sklepów i warsztatów motoryzacyjnych. Ponad 2000 serwisów samochodowych oraz 240 partnerów handlowych oferuje w jej ramach części i akcesoria renomowanych dostawców do wszystkich typów samochodów osobowych. Na przestrzeni ostatnich lat nasza sieć wprowadziła pionierskie rozwiązania technologiczne w branży warsztatowej, jak aplikacja ProfiAuto oraz ProfiAuto Wirtualny Warsztat.

Pozostałe oferty

Dodane przez Moto Profil

Branża
Hurtownie
Liczba pracowników
100
Założone w
1993
Miasto
Chorzów